Sorto Sipas:  

Shitet banesa 2 dhomshe 68m2 kati 4 Mati 1

Në Shitje
55,000€ - Banesa

Shitet banesa 2 dhomëshe në Lagjen Mati 1 (te Fitorja), me sipërfaqe 68m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe…

Më Shumë
68 m2 1 Dhomë 1 Banjo