Sorto Sipas:  

Shitet banesa 3 dhomëshe 75m2 kati 4 Aktash

Në Shitje
950€ - Banesa

Shitet urgjentisht banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash, (Perballe salles 1 Tetori dhe afër menzes se studenteve.) me sipërfaqe 75m2, kati 4-tër (me lift). Çmimi:…

Më Shumë
75 m2 2 Dhoma 1 Banjo