Sorto Sipas:  

Shitet banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 7 Aktash

Në Shitje
80,000€ € - Banesa

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (Rruga Agim Ramadani, Përball fakulltetit te Edukimit), me sipërfaqe 80m2 Neto me hapsir te shfrytzushme rreth 93m2, kati…

Më Shumë
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo

Shitet banesa 2 dhomshe 37m2 kati 3 Ulpian

Në Shitje
50,000€ - Banesa

Shitet banesa 2 dhomëshe, ne Ulpian (Afër Shkollës Hasan Prishtina, te Momento), me siperfaqe 37m2, kati 3-të. Banesa ka sallon, kuzhinë me trapezari, banjo, ballkon, shpajz dhe…

Më Shumë
37 2 Dhoma 1 Banjo