Sorto Sipas:  

Shitet banesa 2 dhomshe 37m2 kati 3 Ulpian

Në Shitje
50,000€ - Banesa

Shitet banesa 2 dhomëshe, ne Ulpian (Afër Shkollës Hasan Prishtina, te Momento), me siperfaqe 37m2, kati 3-të. Banesa ka sallon, kuzhinë me trapezari, banjo, ballkon, shpajz dhe…

Më Shumë
37 2 Dhoma 1 Banjo