Sorto Sipas:  

Shitet banesa 2 dhomshe 71m2 kati 3 Emshir

Në Shitje
56,000€ - Banesa

Shitet Banesa 2 dhomëshe në lagjen Emshir (Objekti i Lesnes), me sipërfaqe 71m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 1 dhomë te gjumit, shpajz,…

Më Shumë
71 m2 2 Dhoma 1 Banjo

Shitet banesa 2 dhomshe 43m2 kati 5 Tophane

Në Shitje
45,000€ - Banesa

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Tophane (Te qafa), me sipërfaqe 43m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor.…

Më Shumë
43 m2 2 Dhoma 1 Banjo

Shitet banesa 3 dhomash 75m2 kati 1 Aktash

Në Shitje
55,000€ - Banesa

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (Të Xhambazd), me sipërfaqe 75m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo,…

Më Shumë
75 m2 3 Dhoma 1 Banjo