Sorto Sipas:  

Shitet 4.5 Ari Truall në Veterrnik

Në Shitje
15,000€ - Troje

Shitet 4.5 Ari Truall në Veterrnik (Afër Fshtit Nderkombetar). Trualli ka infrastruktur të plot si: ujë, rrym, kanalizim. Trualli është me leje ndertimi, me dukumenta…

Më Shumë
4.5 Ari

Shitet Shtepia 2 katshe 70m2 lagja Dodona

Në Shitje
60,000€ - Shtëpi

Shitet shtepia 2 katshe në lagjen Dodona (Mes Shkolles Elena Xhika dhe Gjergj Fishta), me sipërfaqe 70m2. Shtepia ka sallon me kuzhin, 4 dhoma te…

Më Shumë
70 m2 5 Dhoma 2 Banjo