Sorto Sipas:  

Shitet banesa 2 dhomshe 68m2 kati 4 Mati 1

Në Shitje
55,000€ - Banesa

Shitet banesa 2 dhomëshe në Lagjen Mati 1 (te Fitorja), me sipërfaqe 68m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe…

Më Shumë
68 m2 1 Dhomë 1 Banjo

Shitet banesa 3 dhomshe 84m2 kati 1 Mati 1

Në Shitje
87,000€ - Banesa, Prona Banimi

Shitet banesa 3 dhomëshe, në lagjen Mati 1 (te Fitorja), me sipërfaqe 84m2, kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes,…

Më Shumë
84 m2 3 Dhoma 2 Banjo