Sorto Sipas:  

Shitet banesa 3 dhomëshe 75m2 kati 4 Aktash

Në Shitje
950€ - Banesa

Shitet urgjentisht banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash, (Perballe salles 1 Tetori dhe afër menzes se studenteve.) me sipërfaqe 75m2, kati 4-tër (me lift). Çmimi:…

Më Shumë
75 m2 2 Dhoma 1 Banjo

Shitet Banesa 3 dhomshe 82m2 kati 4 Kalabri

Në Shitje
65,600€ - Banesa

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kalabri, (Afer Kullave te Arabve,te Model Sllovenia) me sipërfaqe 82m2, kati 4-rë (2 lifta). Banesa ka sallon me kuzhinë,…

Më Shumë
82 m2 3 Dhoma 2 Banjo