Sorto Sipas:  

Shitet banesa 3 dhomash 75m2 kati 1 Aktash

Në Shitje
55,000€ - Banesa

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (Të Xhambazd), me sipërfaqe 75m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo,…

Më Shumë
75 m2 3 Dhoma 1 Banjo

Shitet bansa 2 dhomëshe 50m2 në Qendër

Në Shitje
38,000€ - Banesa

Shitet bansa 2 dhomëshe në Qendër (afër Damit të pleqve), me sipërfaqe 50m2, kati përdhes. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomgjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe…

Më Shumë
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo