Sorto Sipas:  

Shitet banesa 2 dhomëshe 33m2 në Tokbashqe

Në Shitje
32,000€ - Banesa

Shitet banesa 2 dhomëshe në Tokbashqe (të Princi Arberi), me sipëfaqe 33m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor.…

Më Shumë
33 m2 2 Dhoma 1 Banjo

Shitet banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 7 Aktash

Në Shitje
80,000€ € - Banesa

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (Rruga Agim Ramadani, Përball fakulltetit te Edukimit), me sipërfaqe 80m2 Neto me hapsir te shfrytzushme rreth 93m2, kati…

Më Shumë
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo