Sorto Sipas:  

Shitet 25 Ari Truall në Llapnasell

Në Shitje
3,300€ - Banesa

Shitet 25 Ari truall në Llapnasell (në mes Graqanicës dhe Qagllavicës, Llapnasell), trualli ka rrug me zhavor, ka afër rrug të asfaltuar. Me dokumenta ne…

Më Shumë
25 Ari