Sorto Sipas:  

Shiten 2 Banesa ne Velani 67m2-88m2

Në Shitje
Na kontaktoni - Banesa

Shiten 2 banesa në Velani (te semafori i Velanis), me sipërfaqe 67m2 dhe 88m2. Banesa 67m2 kati i 1-rë ka ket renditje: Sallon me kuzhin,…

Më Shumë
67-88 m2