Sorto Sipas:  

Shitet Banesa 2 dhomshe 66m2 Mati 1

Në Shitje
50,000€ - Banesa

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Rruga.B) me sipërfaqe 66m2. Banesa ka sallon me kuzhi, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa është e…

Më Shumë
66 m2 1 Dhomë 1 Banjo