Sorto Sipas:  

Shitet banesa 2 dhomshe 71m2 kati 3 Emshir

Në Shitje
56,000€ - Banesa

Shitet Banesa 2 dhomëshe në lagjen Emshir (Objekti i Lesnes), me sipërfaqe 71m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 1 dhomë te gjumit, shpajz,…

Më Shumë
71 m2 2 Dhoma 1 Banjo

Shitet banesa 2 dhomshe 43m2 kati 5 Tophane

Në Shitje
45,000€ - Banesa

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Tophane (Te qafa), me sipërfaqe 43m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor.…

Më Shumë
43 m2 2 Dhoma 1 Banjo

Shitet bansa 2 dhomëshe 50m2 në Qendër

Në Shitje
38,000€ - Banesa

Shitet bansa 2 dhomëshe në Qendër (afër Damit të pleqve), me sipërfaqe 50m2, kati përdhes. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomgjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe…

Më Shumë
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo