Sorto Sipas:  

Shitet bansa 2 dhomëshe 50m2 në Qendër

Në Shitje
38,000€ - Banesa

Shitet bansa 2 dhomëshe në Qendër (afër Damit të pleqve), me sipërfaqe 50m2, kati përdhes. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomgjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe…

Më Shumë
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo

Shitet banesa 2 dhomëshe 33m2 në Tokbashqe

Në Shitje
32,000€ - Banesa

Shitet banesa 2 dhomëshe në Tokbashqe (të Princi Arberi), me sipëfaqe 33m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor.…

Më Shumë
33 m2 2 Dhoma 1 Banjo