Sorto Sipas:  

Shitet Shtepia 3 katshe 350m2 lagja Emshir

Në Shitje
195,000€ - Shtëpi

Shitet Shtepia 3 katshe me 3 Ari truall në lagjen Emshir (Afër Shkolles 8 Marsi), me sipërfaqe 350m2. Shtepia është komplet e rinovuar. Shtepia ka…

Më Shumë
350 m2 7 Dhoma 3 Banjo

Shitet Shtepia 2 katshe 70m2 lagja Dodona

Në Shitje
60,000€ - Shtëpi

Shitet shtepia 2 katshe në lagjen Dodona (Mes Shkolles Elena Xhika dhe Gjergj Fishta), me sipërfaqe 70m2. Shtepia ka sallon me kuzhin, 4 dhoma te…

Më Shumë
70 m2 5 Dhoma 2 Banjo