Sorto Sipas:  

Në Shitje
4,200€ - Troje

Shitet 33 Ari Truall në Arberi , (mbi Ambasaden Gjermane Afër Stadiumit Arena). Trualli ka: ujë, rrymë, dhe kanalizim. Me dokumenta ne rregull me fletë…

Më Shumë
330 Ari

Shitet 8 ari truall ne Matiçan

Në Shitje
10,000€ - Troje

Shitet 8 ari truall ne Matiçan (Të Villa Panorama). Trualli ka infrakstruktur te plot si: ujë, rrymë dhe kanalizm, rrugë me Kadaster. Me dokumenta ne…

Më Shumë
800 m2