ID e Pronës : 1161

Me Qira 450€ - Lokal
87 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Lëshohet lokali afarist me qira në Fushë Kosovë (afër Shkollës MIhail Grameno, mbrapa rrugës Dardania), me siperfaqe 87m2, kati perdhesë. Lokali gjendet në pjesë te mirë afariste. Lokali. Lokali është mjaft i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme si, lokal, barnatore, market dhe veprimtari te ndryshme.

Qmimi: 450 €.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme