ID e Pronës : 12203

Me Qira 500€ - Banesa
120 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Te Furra Qerimi 1), me sipërfaqe 120m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, shpajz, teras, banjo dhe korridor. Banesa është  ekstra mobiluar, ka ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 500€.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme