ID e Pronës : 1264

Në Shitje 29,000€ - Banesa, Prona Banimi
64 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Rrethit te Fushë Kosovës), me sipërfaqe 64m2 kati i 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, me lift,ka parking rrugor, ka pamje ne përëndim, banesa kaflet poseduse, kontrata bëhet te Noteri

Ndërtim i ri.
Çmimi: 29.000€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme