ID e Pronës : 3514

Në Shitje 9,500€ Për ari - Troje
13 ari Print

13 arë truall për shitje në Matiqan në rrugën prej çeshmes së Matiçanit. Trualli ka infrastrukturë të plotë ujë, rrugë dhe kanalizim. Trualli e ka një pamje shumë të bukur lokacion nga e cila shihet e tërë Prishtina.

Çmimi: 9.500 €.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme