ID e Pronës : 1300

Në Shitje 47,500€ - Banesa, Prona Banimi
58 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (afër Shkollës Pavarsia), me sipërfaqe 58m2, kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa Shitet komplet e mobiluar, ka ujë 24H.

Ndertim i ri.
Çmimi: 47.500€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme