ID e Pronës : 3486

Në Shitje 6,500€ Për ari - Troje
2.03 Hektar Print

2 Hektar e 3 Ari Troje per shitje, në Fushë Kosovë (përball Hib Petroll-it) Afër magjistralen Prishtin Fushë Kosov. Toka ka infrastrukturë të plotë ujë, rrugë dhe kanalizim. Toka shitet komplet.

Çmimi: 6.500 €. Për Ari.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme