ID e Pronës : 2454

Në Shitje 73,000€ - Banesa
53 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Ulpian (Të Fontana, të rrakaqejt), me sipërfaqe 58m2, kati 2-të. Banesa ka sallon, kuzhin te ndar me trapezari, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është pjeserisht e rinovuar, ka ujë 24H, nxemje qendrore, me flet poseduese.

Ndertim i Vjeterë.
Çmimi: 73.000€.

+377/ 44443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme