ID e Pronës : 2862

Në Shitje Na kontaktoni - Shtëpi
500 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet shtëpia 2 katëshe në Sofali(afër Germis) me sipërfaqe 500m2 dhe ka 10 ari truall. Shtëpia ka 2 dhoma dite me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, dhe 3 korridora. Shtepia ka 2 Bodruma

Shtëpia e ka komplet dokumentacionin në rregull, e gatshme për bartjen e pronës.

Çmimi Sipas marrveshjes.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme