ID e Pronës : 2904

Në Shitje 31,500€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe 60m2, kati i 8-të në Fushë Kosovë afër shkollës Mihail Grameno. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, objekti ka ashensor, është me dokumentacion në rregull kontrata bëhet te noteri.

 

Ndertim i ri.

Çmimi: 31.500€
+377/ 44245454 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme