ID e Pronës : 3475

Në Shitje 47,000€ - Banesa
55 m2 Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kalabria (Objekti i Lesnës, afër rrethit, rruga për Veterrnik), me sipërfaqe, 55m2 kati  2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, me ashensor, e gatshme për banim. Me dokumenta në rregull kontrata behët te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 47.000€

+37744245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme