ID e Pronës : 3537

Me Qira 220€ - Banesa
65 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Arberia (afër Pandora Tower, mbrapa kafëve të vogla), me sipërfaqe 65m2 kati 3-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo dhe korridor. Banesa ështrë komplet e mobiluar, ka ujë 24H, dhe parking rrugor.

Çmimi: 220€.

+377/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme