ID e Pronës : 3653

Me Qira 300€ Për muaj - Banesa
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Jepet me qira Kati i 3-të i shtëpisë me sistem banesorë në lagjen Dodona, mbi parkun e Qytetit, me sipërfaqe 50m2 e cila ka dhomë dite me kuzhinë, dhomë të fjetjes, shpajz, banjo ballkon dhe korridor.

 

Çmimi: 300€ Për muaj.

+37744443349

 

kosova-immobilien@hotmail.com
Tel: 044 245 454; 038 248 165;

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme