ID e Pronës : 3838

Me Qira 1,600€ € - Shtëpi
540 m2 4 Dhoma 3 Banjo Print

Ipet me qira shtëpia 2 katëshe 540m2 në lagjen Aktash (afër OSBE-së). Shtëpia ka sallon të madh me kuzhinë, 4-tër dhoma të fjetjes, 3 banjo, 2 ballkona, korridor dhe shpajz. Shtëpia ka garazhë për dy vetura, oborr, bodrum, ngrohje qendrore (me dru dhe me naftë). Shtëpia gjendet në një vend shumë të përshtatshëm dhe të qet për banim.

Çmimi : 1600€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme