ID e Pronës : 4369

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
67-88 m2 Print

Shiten 2 banesa në Velani (te semafori i Velanis), me sipërfaqe 67m2 dhe 88m2.

Banesa 67m2 kati i 1-rë ka ket renditje: Sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Banesa 88m2 kati i 10-të ka ket renditje: Sallon me kuzhin 2 dhoma te gjumit, 2 banjo, shpajz dhe ballkon.

Banesat perfundojn ne fund te vitit 2017.

 

Ndertim i Ri.
Çmimi: Sipas Marveshjes.

+37744245454 (VIBER).

044245454.
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme