ID e Pronës : 4497

Në Shitje 62,000€ - Banesa
78 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Emshir (Afër rrethit), me sipërfaqe 78m2 kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa përfundon në janar 2018.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 62.000€.

+377/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme