ID e Pronës : 4886

Në Shitje 58,000€ - Banesa
70 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në lagjen e Spitalit (të kompleksi Hoxha), me spërfaqe 70m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, 2 banjo, ballkon, korridor dhe garazh.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 58.000€.

+377/ 44245454(VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme