ID e Pronës : 4994

Në Shitje Na kontaktoni - Troje

Shitet 83 Ari truall në Milloshevë(te rruga e Kuqe). Trualli ka infrakstruktur të plot: rrym, ujë, kanalizim. E pershtatshme per banim dhe biznes, ka dalje në dy rrugë, gjendet afër autostrades. Trualli ka dokumentat në rregull me flet poseduse, ka leje ndërtimi për shtëpi.

 

Çmimi:Sipasmarrëveshjes.

 

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme