ID e Pronës : 6690

Në Shitje 85,000€ - Banesa
85 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Arberi-Dragodan (përball Hotel Adria, ndërtim i Art Grup), me sipërfaqe 95m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor.Banesa ka parking rrugor, ka ujë 24H, ka ashënsor. Parakontranta bëhet të Noteri, banesa është e gatshme për banim. Marrim kompenzim ne vler deri 30.000€.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 85.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme