ID e Pronës : 7199

Me Qira 150€ - Banesa
60 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër mbi kalimit), me sipërfaqe 60m2, kati 1. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, shpajz ,1 ballkon,  dhe korridor. Banesa ka vetem kuzhinen e montuar, leshohet pa mobilie, ka ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 150€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme