ID e Pronës : 8860

Me Qira 230€ - Banesa
67 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Lagjen Emshir – Kalabri (Afër Kullave të Arabve, te kompleksi JON), me sipërfaqe 67m2, kati 4-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Banesa ka lift, ka ujë 24H dhe ka parking rrugor, me nxemje qendrore. Banesa lirohet me 01 Qershor. me Garazh 250€ Komplet.

Çmimi: 230€. I negocjushem.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme