ID e Pronës : 9708

Në Shitje 4,200€ - Troje
330 Ari Print

Shitet 33 Ari Truall në Arberi , (mbi Ambasaden Gjermane Afër Stadiumit Arena). Trualli ka: ujë, rrymë, dhe kanalizim. Me dokumenta ne rregull me fletë poseduse. E përshtatshme për Shtepi dhe veprimtari të ndryshme.

Çmimi: 4200€ /për Ari.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme