ID e Pronës : 4316

Me Qira 270€ € - Banesa
96 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Banes 3 dhomshe për qiradhënje në Lagjen Mati 1, afër STANDARD-it, me sipërfaqe 96m2 në katin Përdhesë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, korridor, dhe ballkon. Banesa ka lift, ka kuzhinën të montuar, dhe është e gatshme për banim.

Çmimi: 270€

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme