ID e Pronës : 5567

Me Qira 350€ - Banesa
101 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 4 dhomshe në lagjen  Aktash (Afer Menzes se Studenteve), me sipërfaqe 101m2, kati 3. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoms te gjumit, 2 banjo, 2 ballokona dhe korridor. Banesa është komplet e Mobiluar, ka pamje shum te mira nga balkoni.

 

 

Çmimi: 350€.

+377/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme