ID e Pronës : 4524

Me Qira 300€ - Banesa
58 m2 2 Dhoma 1 Banjo 1 Garazh Print

Leshohet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (afër rr. Muharrem Fejza,  te Chelsea Point), me sipërfaqe 58 m2. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, ballkon, shpajz dhe korridor, Banesa është komplet e mobilune, ka ujë 24H, ka parking rrugor dhe garazha.

Çmimi: 300€.

+377/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

 

 

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme