ID e Pronës : 1113

Në Shitje 52,000€ - Banesa
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo 1 Garazh Print

Shitet banesa 2 dhomshe në lagjen Mati 1 (objekti i Standardit), me siperfaqe 50m2 kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ngrohje dhe uje sanitar( te ngrohte) te menagjuar 24 ore nga mirembajtesit e objektit. Ne cmim perfshihet depo dhe garazh. Parakontrata bëhet te Noteri.

Ndërtim i Ri.

Çmimi:52.000€.

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Agjenti Kosova Immobilien

  • Zyre : +381 38 248 165
  • Mobil : +377 44 24 54 54


Mësoni më Shumë

Kontakti

Loading...

Prona të Ngjashme