ID e Pronës : 6993

Me Qira 300€ euro - Banesa
82 m2 2 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (Kompleksi Mbretresha Teutë), me sipërfaqe 82m2 kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, 1 banjo ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka parking rrugor, ka ujë 24H.

Çmimi:300€.

044443349

+38344443349
038248165

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme