ID e Pronës : 3080

Në Shitje 230,000€ - Shtëpi
260 m2 Print

Shtëpi 3 katëshe për shitje në lagjen Qender, rruga për Kolovice, jo larg shkollës Teknike (te mulliri i Bankoviqit) me sipërfaqe banimi 260m2, lokale 65m2, 80m2 garazhë, bodrum 100m2. Buzë rrugës kryesore, me dokumentacion në rregull.

Renditja:
Kati Përdhesë, lokal 65m2, garazhë, 80m2, parking para shtëpisë.
Kati 1: sallon, kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, 1 banjo, 1 korridor, dhe dy ballkona.
Kati 2: sallon, kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, 1 banjo, 1 korridor, dhe dy ballkona.

Ndërtim i vjetër.
Çmimi: 230.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme