ID e Pronës : 7310

Me Qira 400€ - Banesa
120 m2 Print

Ipet më qera banesa 4 dhomëshe në lagjen Dodona (Rruga Ismail Dumoshi afër shtepisë së Pleqve), me sipërfaqe 120 m2, kati përdhesë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, 2 banjo, 2 ballkona dhe 1 korridor. Banesa është e përshtatshme për zyre dhe banim, ështe komplet e mobiluar,  ka parking rrugor, ka ashensor, ka ujë 24H.

Çmimi: 400€

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme