ID e Pronës : 3960

Me Qira 270€ € - Banesa
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qera banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Te shkolla Milinjumi 3), me sipërfaqe 65m2 kati 4-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka ujë 24H.

Çmimi: 270€.

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme