ID e Pronës : 4210

Me Qira 240€ € - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Afër Sh.F.Ismail Qemaili, Mbrapa te Biotikusit), me sipërfaqe 60m2 në katin e 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Me nxemje Qendrore.

Çmimi: 240€.

044443349
049701212
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme