ID e Pronës : 4375

Me Qira 300€ - Banesa
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Arberia (Dragodan), (te banesat e tregtis afër Komunes), me sipërfaqe 65m2, kati i 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.

 

Çmimi: 300€.

+386/ 49701212 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme