ID e Pronës : 4324

Me Qira 170€ € - Banesa
68 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (te Alko Grup), me sipërfaqe 68m2, kati i 5-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, shpajz, banjo ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H.

 

Çmimi: 170€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme