ID e Pronës : 4310

Me Qira 400€ € - Banesa
70 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Dodona, afër lapidarit Isa Kastrati, me sipërfaqe 70m2, kati 2-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor.

Çmimi: 400€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme