ID e Pronës : 4218

Me Qira 300€ € - Banesa
75 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Qender (Nën Swiss Diamond, përball qendres së Penzioneve), me siperfaqe 75m2, kati 4-tër. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, dhom të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është Ekstra e Mobiluar, ka ujë 24H, me nxemje qëndrore.

Çmimi: 300€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme